Usługi Elektryczne Muszyna, Roboty Ziemne Muszyna

O FIRMIE

Mega-Wat

Instalacje elektryczne

Nasza firma specjalizuje się w wykonaniu kompleksowych usług elektrycznych. Działamy na terenie Muszyny i okolic. Oferujemy pełen zakres usług,  profesjonalne wykonawstwo wszelkiego rodzaju instalacji elektrycznych w budynkach mieszkalnychusługowych i przemysłowych oraz profesjonalne doradztwo w zakresie montażu, konserwacji
i unowocześniania instalacji elektrycznych. Przeprowadzamy pomiary elektryczne, zajmujemy się usuwaniem awarii

Mega-Wat

Instalacje elektryczne

Twój dom w rękach profesjonalistów!
Stanowimy zespół doświadczonych elektryków z wieloletnim stażem w zawodzie, którzy są do Państwa dyspozycji. Posiadamy odpowiednie wykształcenie, uprawnienia i praktykę w przeprowadzaniu prac związanych z instalacjami elektrycznymi, dzięki czemu możemy zagwarantować rzetelne podejście do każdego zlecenia.
Celem naszej firmy jest zadowolenie klienta!

Solidnie. Kompleksowo. Na czas.
Dla nas najważniejszy jest klient. Świadczymy wysokiej jakości usługi elektryczne w konkurencyjnych cenach. Doradzamy, projektujemy, montujemy, naprawiamy. Wszystkie zlecenia traktujemy priorytetowo, dbamy o każdym szczegół, na każdym etapie prac służymy profesjonalnym doradztwem.

Doświadczenie

Posiadamy ponad 8 letnie doświadczenia w wykonywaniu kompleksowych usług elektrycznych oraz świadczeniu robót ziemnych. 

Technologia

Dysponujemy zaawansowanym technologicznie sprzętem oraz wysoce wykwalifikowaną kadrą, dzięki czemu nie boimy się nawet najbardziej wymagających zleceń.

Bezpieczeństwo

Wszystkie wykonywane przez nas zlecanie są zawsze realizowane zgodnie z obowiązującymi przepisami i normami budowlanymi oraz zasadami BHP.

Mega-Wat

Roboty ziemne

Działamy również w branży robót ziemnych oraz wyburzeń, dysponujemy profesjonalnym sprzętem oraz wykwalifikowaną kadrą dzięki czemu jesteśmy wstanie przyjąć nawet najbardziej wymagające zlecenie. Działamy na terenie Muszyny i okolic: Krynica-Zdrój, Żegiestów, Grybów, Berest, Nowy Sącz.
Firma Mega-Wat to przede wszystkim wieloletnie doświadczenie w branży, co przekłada się na profesjonalnie świadczone usługi. 

Mega-Wat

Roboty ziemne

Dokładność i odpowiedzialność 
Mega-Wat specjalizuje się we wszelkiego rodzaju robotach ziemnych, przede wszystkim ciężkich pracach budowlanych:  od karczowania drzew w ramach przygotowywania placu budowy po kopanie pod fundamenty czy kopanie głębokich wykopów.
Nowoczesne i specjalistyczne maszyny, którymi dysponujemy pozwalają nam na realizację skomplikowanych i rozbudowanych inwestycji. Dzięki odpowiedniemu doświadczeniu i wykwalifikowanym pracownikom mającym wszelkie uprawnienia wykonujemy zlecenia profesjonalnie, sprawnie, a co najważniejsze terminowo.